Træningstider for FodboldUngdom

Nedenunder finder du træningstider for afdelingen. Har du spørgsmål til træningstiderne eller til trænerne er du velkommen til at kontakte dem. Har du brug for hjælp fra et udvalgsmedlem kan du finde yderligere oplysninger om udvalgsmedlemmerne for afdelingen HER.

Vinter 2019/2020

Holdnavn Årgang Træningsdag Træningstid Træner / Instruktør Kontakt Bane Note
Fodbold og leg, mix

2014-2016

Fredag

16.00-16.45

Brian Kock

brian89@live.dk

Hallen i Guderup

Opstart i uge 43

U7, mix

2013

Fredag

16.00-16.45

Michael Seehagen

Heidi Jørgensen

michael_seehagen@hotmail.com

bmwheidimusen@hotmail.com

Hallen i Guderup

Opstart i uge 43

U8, mix

2012

Fredag

16.45-17.30

Kent Iskov

Visar Rusta

iskov_kent@hotmail.dk

29708017

vis_ari@live.dk

2217 2795

Hallen i Guderup

Opstart i uge 43

U9, Drenge

2011

Fredag

16.45-17.30

Marc Westergaard

Marc.westergaard@hotmail.com

21341860

Simon Gram Meier

Hallen i Guderup

Opstart i uge 43

U10, Drenge

2010

Tirsdag og torsdag

Tirsdag indendørs: kl. 18.30-19.30

Torsdag udendørs kl. 17.15-18.30 i Ketting eller kl. 16.30-17.30 på kunstbanen i Guderup

Kim Hjort-Pedersen

Louis Ogbe

kahape@hotmail.com

31601899

thenagen@hotmail.com

Tirsdage indendørs i Hørup, Torsdag udendørs i Ketting eller Guderup

Opstart i uge 43

U11 mix

2009

Tirsdag og torsdag

Tirsdag: 16.00-17.30

Torsdag: 16.15-17.00

Kim Dyg Koch

René Dyg

dyg.koch@gmail.com

28742138

Tirsdag: Udendørs på Stadion i Guderup, Torsdag: Indendørs i Hallen i Guderup

Opstart i uge 43

U12, Piger

2008

Fredag

17.30-18.15

Morten Pedersen

Thomas Behrmann

Victor Pedersen

mpmorten37@gmail.com

30213671

behrmann1977@gmail.com

30504030

Hallen i Guderup

Opstart i uge 43

U12 og U13, Drenge

2007 og 2008

Mandag og fredag

Mandag: 16-17.00

Fredag: 18.15-19.00

Martin Good

Amalie Krath

grd.good@gmail.com

40719515

Mandag: Stadion i Guderup, Fredag: Hallen i Guderup

Opstart i uge 43

U14 og U15, Drenge

2005 og 2006

Onsdag og fredag

Onsdag: 16-17.30

Fredag: 19.45-20.30

Jørn Jensen

bubber1966@gmail.com

40867412

Onsdag: Kunstbanen i Guderup, Fredag: Hallen i Guderup

Opstart i uge 43

U15, Piger

2005 og 2006

Onsdag og fredag

Onsdag: 16-17.30

Fredag: 19.00-19.45

Jesper Iversen

Christian Krath

Jeff Mason

jesperelstrup10@gmail.com

christian6430@gmail.com

Onsdag: Kunstbanen i Guderup, Fredag: Hallen i Guderup

Opstart i uge 43

U16 og U17, Drenge

2003 og 2004

Onsdag og fredag

Onsdag: 17.30-18.30

Fredag: 20.30-21.30

David Zongwe

Grace

david.zongwe@outlook.dk; gracewilly669@yahoo.com

Onsdag: Kunstbanen i Guderup, Fredag: Hallen i Guderup

Opstart i uge 43