Træningstider for FodboldUngdom

Nedenunder finder du træningstider for afdelingen. Har du spørgsmål til træningstiderne eller til trænerne er du velkommen til at kontakte dem. Har du brug for hjælp fra et udvalgsmedlem kan du finde yderligere oplysninger om udvalgsmedlemmerne for afdelingen HER.

Vinter 2020/2021

Holdnavn Årgang Træningsdag Træningstid Træner / Instruktør Kontakt Bane Note
Fodbold og leg, mix

2015-2017

Fredag

16-16.45

Pernille Staugaard

p.staugaard@icloud.com

2087 4067

Indendørs i hallen
U7+U8, mix

2013-2014

Fredag

16.50-17.50

Michael Seehagen

Heidi Jørgensen

michael_seehagen@hotmail.com

bmwheidimusen@hotmail.com

Indendørs i hallen
U9+U10, drenge

2011-2012

Torsdag og fredag

Torsdag kl. 16.30-17.30

Fredag kl. 17.55-18.55

David Hildebrandt

Torben Frederiksen

hildefar@hotmail.com

2097 8206

tvfrederiksen@hotmail.com

Torsdag på stadion, fredag indendørs i hallen
U11, drenge

2010

Tirsdag og torsdag

17.15-18.30

Kim Hjort-Pedersen

kahape@hotmail.com

31601899

Ketting
U10+U11 piger

2010-2011

Onsdag

16-17.00

Anders Frederiksen

elstrup5@gmail.com

2476 8990

Stadion Guderup
U12-U13, drenge

2008-2009

Onsdag og torsdag

Onsdag kl. 18-19.15

torsdag kl. 18-20.00

Martin Good

Jan Ganderup

grd.good@gmail.com

40719515

gande.r@hotmail.com

3027 2304

Midtals
U13 piger

2008

Fredag

16.30-18.00

Morten Pedersen

Thomas Behrmann

Victor Pedersen

mpmorten37@gmail.com

30213671

behrmann1977@gmail.com

30504030

Stadion Guderup
U14-U16 drenge

2005-2007

Mandag og onsdag

17.30-19.00

Oscar Brodersen

Jacob Iskov

oscarbrodersen@gmail.com

2256 0150

fam.iskov@stofanet.dk

3049 8834

Stadion Guderup
Damer

-

Onsdag og fredag

onsdag kl. 17.30-19.00

fredag kl. 19-20.00

David Zongwe

Grace Sibomana

david.zongwe@outlook.dk

4216 7824

gracewilly669@yahoo.com

7145 1519

Onsdag på stadion, fredag indendørs i hallen