Træningstider for FodboldUngdom

Nedenunder finder du træningstider for afdelingen. Har du spørgsmål til træningstiderne eller til trænerne er du velkommen til at kontakte dem. Har du brug for hjælp fra et udvalgsmedlem kan du finde yderligere oplysninger om udvalgsmedlemmerne for afdelingen HER.

Efterår 2019 - Udendørs

Holdnavn Årgang Træningsdag Træningstid Træner / Instruktør Kontakt Bane Note
Fodbold og leg Mix

2014-2016

Torsdag

16-16.30

Brian Kock

brian89@live.dk

Stadion, Guderup

Opstart i uge 32

U7 Mix

2013

Torsdag

16.30-17.30

Michael Seehagen

Heidi Jørgensen

michael_seehagen@hotmail.com

bmwheidimusen@hotmail.com

Stadion, Guderup

Opstart uge 33

U8 Mix

2012

Torsdag

17-18.00

Kent Iskov

Visar Rusta

iskov_kent@hotmail.dk

29708017

vis_ari@live.dk

2217 2795

Stadion, Guderup

Opstart i uge 33

U9 Drenge

2011

Torsdag

16.30-18.00

Marc Westergaard

Marc.westergaard@hotmail.com

21341860

Stadion, Guderup

Optart i uge 33

U10 Drenge

2010

Tirsdag og torsdag

17.15-18.30

Kim Hjort-Pedersen

Louis Ogbe

kahape@hotmail.com

31601899

thenagen@hotmail.com

Tirsdag: Guderup - Torsdag: Augustenborg

Opstart i uge 31

U10 Piger

2010 og 2011

Torsdag

16.30-17.30

Brita Skovmand

Brita_skovmand@hotmail.com

60197126

Stadion, Guderup

Opstart uge 33

U11 Mix

2009

Tirsdag

16-17.30

Kim Dyg Koch

René Dyg

dyg.koch@gmail.com

28742138

Stadion, Guderup

Opstart uge 33

U12 Piger

2008

Onsdag

16.30-18.00

Morten Pedersen

Thomas Behrmann

Victor Pedersen

mpmorten37@gmail.com

30213671

behrmann1977@gmail.com

30504030

Stadion, Guderup

Opstart uge 33

U12 og U13 drenge

2007 og 2008

Mandag og onsdag

18-19.00

Martin Good og Amalie Krath

grd.good@gmail.com

40719515

Stadion, Gudeurp

Opstart uge 33

U14 Drenge

2006

Mandag og torsdag

18-19.30

Jørn Jensen

bubber1966@gmail.com

40867412

Stadion, Guderup

Opstart uge 31

U15 Piger

2005 og 2006

Mandag

16-17.00

John Zimmer

Lisbeth Bager

johnz.guderup@gmail.com

51221912

bagerlisbeth@gmail.com

26153954

Stadion, Guderup

Opstart uge 33

U15 og U16 Drenge

2004 og 2005

Mandag og onsdag

17.30-19.00

Martin Christensen

Daniel Pedersen

martinchristensen18@yahoo.dk

51334116

danielpedersen311@yahoo.dk

29709446

Stadion, Guderup

Opstart i uge 33