Kontakoplysninger for FodboldUngdom

Nedenunder finder du kontakoplysninger for afdelingen. Har du brug for hjælp fra et udvalgsmedlem kan du finde yderligere oplysninger om udvalgsmedlemmerne for afdelingen HER.

Kontakoplysninger

Holdnavn Træner / Instruktør Kontakt
Fodbold og leg

Susanne Lund Nielsen

susse1012@gmail.com

25214558

U6

Michael Seehagen

Heidi Jørgensen

michael_seehagen@hotmail.com

U7

Kent Iskov

Visar Rusta

iskov_kent@hotmail.dk

vis_ari@live.dk

U8

Marc Westergaard

Marc.westergaard@hotmail.com

U9 Piger

Susanne Lund Nielsen

Brita Skovmand

susse1012@gmail.com

25214558

brita_skovmand@hotmail.com

U9

Kim Hjort-Pedersen

kahape@hotmail.com

61224436

U10

Kim Dyg Koch

Rene Dyg

dyg.koch@gmail.com

28742138

U11 Piger

Morten Pedersen

Thomas Behrmann

mpmorten37@gmail.com

30213671

behrmann1977@gmail.com

30504030

U11 og U12

Martin Good

grd.good@gmail.com

40719515

U13

Jørn Jensen

bubber1966@gmail.com

40867412

U14 Piger

John Zimmer

Lisbeth Bager

johnz.guderup@gmail.com

51221912

bagerlisbeth@gmail.com

26153954

U15

Martin Christensen

Daniel Pedersen

martinchristensen18@yahoo.dk

51334116

danielpedersen311@yahoo.dk

29709446

U16

Per Andersen

per-trine@live.dk

50700650